Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 17 2026.
2026-04-19 19:38

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks SP500, gdzie realizowany jest układ alternatywny, który zakłada kreślenie fali 5 Minor, z zasięgiem w okolicach 7230 pkt.:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem indeks  FTSE, gdzie układ falowy postuluje korektę 4 Minuette w i Minute, z opcją wyjścia górą, jako fala 5 Minuette w i Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V), gdzie układ falowy postuluje zakończenie fali 2 Minuette w v Minute i początek spadkowej fali 3 Minuette. Potwierdzeniem będzie wyjście z klina dołem:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Krypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” wybrałem Kabla, czyli parę GBP/USD, gdzie zakładałem korektę iv Sub w 1 Minuette, z opcją wyjścia górą jako fala v Sub w 1 Minuette. Obecnie fala 1 Minuette jest już zakończona i powinna być korygowana falą 2 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” ponownie kontrakty na CRUDE LIGHT, czyli CL.F. Tu zanegowano hipotezę o fali 3 Minor. Kreślona była nadal fala 2 Minor, w formie Flat, a w niej fala c Minute. Ta przybrała formę klina. Wyjście z niego górą traktowałbym za potwierdzenie kreślenia fali 3 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/GBP, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: USOIL (ropa), USNATGAS (gaz), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), XPD/USD (pallad), XPT/USD (platyna); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,
LeM


< Wstecz